autocentrum & service

Stacja kontroli pojazdów - TEL. 512 007 986

 

Jesteśmy stacją kontroli pojazdów o nowoczesnym standardzie.

Pracujemy na bardzo dobrej klasy niemieckim sprzęcie diagnostycznym marki CERTUS i BOSCH, posiadamy wysokie kwalifikacje do wykonywania badań pojazdów oraz wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, którym chętnie służymy. Oprzyrządowanie jakie posiadamy umożliwia badanie pojazdów z napędem 4x4, bez najmniejszego ryzyka o uszkodzenie układu.

 

Badamy pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, w tym:

motocykle i motorowery, samochody osobowe i ciężarowe do 3,5 t, pojazdy z LPG, CNG, pojazdy sprowadzone z zagranicy przed pierwszą rejestracją w kraju, ciągniki rolnicze, wykonujemy tabliczki znamionowe zastępcze i nabijamy numery.

 

Kompleksowo badamy także pojazdy przed zakupem sprawdzamy na indywidualne życzenie poszczególne pojedyncze układy pojazdu, tak aby klient był świadomy i zadowolony z zakupu.

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji terminu badania.

 

Podczas przeglądu, klient może uczestniczyć w badaniu (na zasadach bhp) zadając ewentualne pytania, lub spędzić ten czas w poczekalni korzystając z prasy, bądź Internetu.

Na życzenie klientom corocznie darmowo przypominamy w formie telefonu , sms'a bądź listu o zbliżającym się terminie badania pojazdu. Honorujemy umowy przelewowe dla firm, na wszystkie usługi wystawiamy faktury Vat.

Serwis Opon

Zmieniaj opony tam gdzie najlepsi zaufało nam już ponad 700 klientów z kartą VIP. Współpracując z największą w Polsce hurtownią opon oferujemy ceny opon niższe niż w internecie.

Stacja Kontroli

Najlepsze gratisy, rzetelne sprawdzenie auta, doradztwo w zakresie naprawy czy zakupu auta ?  Jeżeli to mało - powiedz nam jak możemy cię przekonać byś był naszym klientem.

Autokasacja

Demontując do 2000 aut rocznie zapewniamy uczciwą i rzetelną
w 100% najwyższa cenę. Oferujemy największy w regionie wybór części używanych.